Farní oznámení
  • Mše svaté budou v týdnu slaveny dle aktuálního rozpisu. Rozpis pravidelných i jednorázových událostí ve farnosti naleznete ve farním kalendáři.

• V pátek po mši svaté je biblická hodina.
  • Hana Nováčková a Tomáš Heger oznamují, že budou oddání v našem kostele v sobotu 4. května při mši svaté v 11 hodin.
  • Sbírka příští neděle bude na pronásledované křesťany.
  • Milí farníci, zveme Vás na již 9. mariánskou pouť rodin, která se uskuteční v neděli 12. května. Začneme ve Křtinách mší svatou v 10.30 a půjdeme pěšky do Bílovic nad Svitavou. Podrobnosti na nástěnce u bočního vchodu a na farním webu.
  • Až do 12. května se můžete přihlašovat na diecézní setkání mládeže s otcem biskupem Pavlem, které se letos uskuteční v sobotu 18. května v Třebíči. Více informací včetně odkazu na přihlášení a dotazníku na společnou cestu mladých z naší farnosti najdete na nástěnce u bočního vchodu.
  • Nové číslo časopisu Milujte se! si můžete vzít zdarma na bočním oltáři. (příloha - pdf, 468 KB)